Festiwal Tiji. Mustang

Festiwal Tiji. Mustang

FESTIWAL TIJI, MUSTANG. Zapraszamy serdecznie na wystawę fotografii autorstwa Marii Magdaleny Kwiatkiewicz pt. „FESTIWAL TIJI, MUSTANG”. Wernisaż wystawy odbędzie się 12 grudnia 2019 roku o godzinie 19.00 w Empiku przy placu Wolności w Poznaniu. Podczas wernisażu odbędzie się akcja charytatywna na rzecz dzieci ze szkoły LO-KUNPHEN TRADITIONAL HERBAL MEDICINE CLINIC & SCHOOL z Mustangu, prowadzonej przez Amji Tenjing Bista.

Drogocenne podróże. Biżuteria świata

DROGOCENNE PODRÓŻE. Biżuteria świata

Zapraszamy na wernisaż wystawy pt.: DROGOCENNE PODRÓŻE. Biżuteria świata Wernisaż odbędzie się w czwartek 13.07.2017 r. o godz. 19.00 w sercu naszego miasta, tuż przy Starym Rynku . Wystawa fotografii na ulicy Świętosławskiej, prezentacja biżuterii etnicznej na dziedzińcu Muzeum Archeologicznego w Poznaniu. Podczas wernisażu, dźwiękami przestrzeń wypełni Maciej Giżejewski z zespołem Drum Work. Zapraszamy bardzo gorąco!

Odbudujmy Nepal

Zapraszamy serdecznie na wystawę fotografii pt. ODBUDUJMY NEPAL. Wernisaż odbędzie się w czwartek 23 czerwca 2015 r. o godz. 19.00. przy ul. Świętosławskiej w Poznaniu O godz. 20.00 zapraszamy do Sceny na Piętrze ul. Masztalarska 8 na aukcję charytatywną, podczas której będziemy kwestować na rzecz odbudowy szkoły w Nepalu.