O autorce

Maria Magdalena Kwiatkiewicz fotografię postrzega jako sposób interpretacji i przeżywania świata.

Przemierza świat z aparatem w ręku, utrwalając emocje związane ze spotkaniem i poznawaniem innych ludzi. To właśnie człowiek i jego życie codzienne jest głównym tematem jej fotografii. Piękne pejzaże i architektura są zazwyczaj tylko tłem do opowieści o życiu innych ludzi. Autorce za każdym razem udaje się odkryć ciekawe spojrzenie na pozornie znane już tematy, a jej znakomite umiejętności, cierpliwość, nieprzeciętny zmysł obserwacji oraz serdeczność sprawiają, że kadry, które komponuje, są bliskie, szczere i autentyczne.

Jest autorką kilkudziesięciu cykli fotograficznych od ponad dziesięciu lat prezentowanych na wystawach w galeriach, a także w przestrzeni miejskiej.

Zawsze pełna energii do działania, ciepła, z otwartym sercem i umysłem.

Współzałożycielka firmy YES BIŻUTERIA, która od 30 lat wprowadza na polski rynek najlepszy światowy design. Założycielka GALERII YES, jedynej niekomercyjnej, prywatnej galerii promującej sztukę złotniczą i dokonania polskich projektantów. Właścicielka unikatowej kolekcji polskiej współczesnej sztuki złotniczej, rejestrującej wszystkie zjawiska zachodzące w tej dziedzinie sztuki od czasów powojennych aż do dzisiaj. Właścicielka wspaniałej kolekcji biżuterii etnicznej, którą przywozi z licznych podróży.